ERİKLİTEPE TABİAT PARKI


İletişim Bilgileri:
➽: Eriklitepe Tabiat Parkı 41650 GÖLCÜK/KOCAELİ 
☎:0538 052 57 69 
☎:0538 045 80 00
✉:eriklitepe@golas.com.tr
Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Yollanmıştır

Göclük Belediyesi kuruluşu olan GÖLAŞ tarafından işletilen Eriklitepe Tabiat Parkı sizlere keyifli ve huzur dolu bir doğa tatili vadediyor.

Gölcük’ün şehir merkezinden  17 kilometre yukarısında bulunan ve Beylik Köyüne sınır olan 600 Dönümlük Erikli Düzü Yaylası, Gölcük Belediyesi’nin girişimleri sonucunda, turizme açılarak vatandaşın hizmetine sunulacak. Bu kapsamda 600 dönümlük alanın 300 dönümlük kısmı, “Erikli Tepe Tabiat Parkı “ olarak hizmet verecek. Turizm alanında önemli adımlar atan Gölcük Belediyesi’nin yapmayı hedeflediği bu projenin içerisinde, günü birlik kamp ve piknik kullanım alanları, seyir kuleler, Bungalov tipi evler, yürüyüş parkurları, WC, mescit, çadır kamp alanları, macera parkı, cafeler, çay bahçeleri gibi fonksiyonlar bulunmakla birlikte, gerek günü birlik ziyaretçilerin, gerekse konaklamak isteyenlerin rahatlıkla kullanabileceği kapsamlı bir bir Turizm Kompleksi halini de almış olacak. Yapım süresi yaklaşık 1 yıl olarak planlanan Erikli Tepe Tabiat Parkı, bitirildiği adeta bir Turizm Cenneti olacak.

Tesisimiz içerisinde bulunan Bungalov tipi evler, bir ailenin konaklama ihtiyacına göre dizayn edilmiştir. 15 Bungalov evde toplam 60 yatak kapasitesi ile hizmet verilmektedir. Bungalov Evlerde konaklayan misafirlerimiz yemek ihtiyaçlarını ister kendileri karşılayabilir isterler ise de tesisimiz bünyesinde Restoran'dan karşılayabilmektedirler.

 

Diğer Şubelerimizden Kareler

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin